czwartek, 18 sierpnia 2016

Zasady tego świata

Wstrzemięźliwość? Bez sensu. Trzeba żyć pełnią życia! Przychylność tylko dla tych, którzy na to zasługują? Po co marnować miłość na niewdzięczników.

Zemstę zamiast nadstawiania drugiego policzka? Jest taka słodka. Odpowiedzialność w stosunku do odpowiedzialnych zamiast troski o psychicznych wampirów? To przecież bardziej logiczne!

Człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów? Stał się też najbardziej drapieżnym zwierzęciem ze wszystkich?

Po co mówić o grzechach, skoro spełnianie zachcianek prowadzi do psychicznego, umysłowego i emocjonalnego zadowolenia?

Znajdujesz się w tych słowach? Widzisz jak te opinie są popularne w naszych mediach, kulturze, filmach, muzyce?

To niedobrze, bo słowa te pochodzą z tzw. "Dziesięciu twierdzeń satanizmu" z tzw. Biblii Szatana autorstwa Antona Szandora LaVey. To jest naprawdę mocne, gdy zdamy sobie sprawę, jak bardzo poglądy wyznawców cielesnego zła są popularne w naszym dzisiejszym świecie... 

P.S. Więcej o czytaniu Biblii Szatana przez chrześcijanina jest tutaj (serwis Liturgia.pl). Warto poświęcić kilka minut temu tekstowi. Myślicie, że satanizm jest już niemodny? Sprawdźcie, ile razy w ciągu dnia sami nieświadomie jesteście jego praktykami i wyznawcami.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza